ads

Slider[Style1]

Style2

Style3[OneLeft]

Style3[OneRight]

Style4

Style5


DÜNYADAKİ EN PAHALI 5 ARABA

2018 yılında dünyanın en lüks otomobilleri listesine göz atın. 2
Kim paranın mutluluğu satın alamayacağını söylüyor? 
Bu süper otomobilleri görenleri buna inandıramazssınız. 

1.

1. KOENİGSEGG CCXR TREVİTA - 4.8 MİLYON DOLAR 
 Parıldayan elmas görüntüsü veren,  ışıltılı gümüş rengi beyaza dönüştüren ' Tescilli Elmas Dokuma' adı verilen eşsiz bir malzeme kullanıyor. Dahası, Koenigsegg, 1,004 beygir gücünde bir çıkışa sahip, 4,8 litrelik, çift hızlı şarjlı bir V8 ile donatılmıştır Bu otomobilin sadece iki modeli üretildi ve bu da onu sahip olduğu en nadide ve özel araçlardan biri haline getirdi. 
---
2.

2. LAMBORGHİNİ VENENO ROADSTER - 4,5 MİLYON DOLAR Lamborghini Veneno Roadster , otomobilin sadece 2,9 saniyede 60 mil / sa hıza ulaşmasını sağlayan 6,5 litrelik V12 motor ile karakterizedir! Bu ikonik araba, gücü adrenalin bağımlıları için özel olarak tasarlanmış hafiflik ile birleştirir. Dahası, biniciye yolda uçuyormuş gibi bir his veriyor! 
---
3.


3.. LYKAN HYPERSPORT - - 3.4 MİLYON DOLAR
 Lykan hypersport aynı zamanda ilk Arap spor araba olarak bilinir. Bu araba lüksü yeniden tanımlar; LED Farların her biri ya elmas ya da değerli ya da yarı değerli taşların müşterileri ile kaplıdır. Otomobilin yaratıcıları olan W Motors, otomobilin sadece 2.8 saniyede 0 - 1oo km / s hızla gidebileceğini iddia ediyor! Araba, Amerikan aksiyon filmi Furious 7'de yer aldı. Araba, aynı zamanda Abu Dabi polisinin lüks filosunun bir parçası. 
---
4.


4.. SINIRLI SAYIDA  BUGATTİ VEYRON MANSORY VİVERE  - 3,4 MİLYON DOLAR
 Mansory Vivere'nin güçlü Bugatti Veyron'u , listedeki en hızlı ve en pahalı otomobillerden biridir. 2005 yılında piyasaya sürülmesinden bu yana birkaç kez değiştirildi. Araba, dayanılmaz bir karbon yangın gövdesi ve yükseltilmiş LED farlar ve arka lamba grubu ile birlikte geliyor. Aynı zamanda en hızlı Dubai polisi devriye arabasıdır. Fotoğrafsız Unsur üzerinde Matthew Ronder-Seid 
-----
5.

5. ASTON MARTİN VALKRYİE - 3.2 MİLYON DOLAR 
Valkyrie Aston Martin'in ilk hiper arabası ve şüphesiz en iyisi. Bu, Red Bull AM - RB 001'in yenilenmiş bir versiyonudur. Tasarım ve yapı, bir yarış otomobilinin formülünü taklit eder. Sürücü ve yolcunun, ayakları yukarı doğru yaslı pozisyonda oturması bekleniyor. Otomobilin orta monte edilmiş bir V12 motoru var ve istisnai 1: 1 güç-ağırlık oranına sahip. 

About xxx

This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.
«
Next
This is the most recent post.
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Post a Comment


Top